Ana Sayfa / Kategoriler/ Doğum Haritası Analizi

Elif Aysan

Elif Aysan

(6)

Bilgimi,anlayışımı ve deneyimimi kullanarak gizli potansiyellerinizi,gerçek benliğinizi, içinizdeki gücü ve yaşam amacınızı ortaya çıkarmaktan büyük mutluluk duyacağım.

Satürnyen Koc

Satürnyen Koc

(7)
Gökyüzünde olan her şey bizleri yakından etkilemektedir. Doğum haritanızı, ilişkinizi ya da geleceğinizi merak ediyorsanız danışmanlık almak için randevu oluşturabilirsiniz. Astrolojik danışmanlık almak size iyi gelecek yaralarınızı saracak.
Banu Gun

Banu Gun

Tüm bilgi birikimim ve donanımımla bu platformda da sizlere yardımcı olabilmeyi umuyorum.

Simge Cetik

Simge Cetik

(2)

Ben, yol haritanıza ışık tutmak ve rehberlik etmek namına bilgi birikimim ve emsalsiz hissiyatımla  sizler için buradayım.

Zenith

Zenith

Merhaba ben zenith 

3 yıldır profesyonel olarak astrolojik danışmanlıklar, tarot danışmanlıkları ve astroloji ve tarot eğitimleri veriyorum.

Asel Ustun

Asel Ustun

(9)
Doğum haritanız sayesinde kaç yaş aralığında evleneceğinizi doğacak çocuklarınızın sayısı ve cinsiyetleri kariyer olarak hangi mesleğe yönelmenizi hayat boyu parasal konular ve arkadaşlıklarınızla ilgi size uygun olan size şifa getirecek doğal taşları , g
Elif Köksal

Elif Köksal

Pembe hayaller satmıyorum.Hoşlanacağınız cümleleri ancak görürsem söyleyebilirim. Gerçeklerle yüzleşmek rahatsız ediyorsa lütfen bana yazm

.