Sirius

Sirius

5/5

Astroloji çalışmalarımda odak noktalarım döngüler, ilişkiler ve özgün nitelikler oldu. Her insan biricik ve özeldir. 

Sirius

Merhaba, Ben Sirius.

Sirius, tarih boyunca bir referans noktası olarak insanın yaşamında önemli bir yer tutmuştur. Bu yıldız birçok varoluşsal sırrı barındırır. Kendi sırrını arayan herkesin yolculuğu özünün yıldızının onu çağırmasıyla başlar. Sirius sembolü de kendini arayan insandır. Ben de sadece kendimi arıyorum, herkes gibi. İlişkilerimde yaşadığım sorunlara çözüm arayışım ve çocukluğumdan beri dinler tarihi, mitoloji ve psikolojiye duyduğum ilgi yolumun astrolojiyle kesişmesine sebep oldu. Astroloji çalışmalarımda odak noktalarım döngüler, ilişkiler ve özgün nitelikler oldu. Her insan biricik ve özeldir. Haritası, sembolleri ve motivasyonu da ona özgüdür. Danışmanlık hizmetlerinin temel noktası sizin haritanızdan size özel üretilmiş sembollerle ve motivasyonlarla çalışılacak olmasıdır.

Astrologlarımıza; adınızı ve soyadınızı, doğum tarihi , doğum saati ve yeri bilgilerinizle birlikte sormak istediğiniz soruyu paylaşın.

Randevu Al

Hayat Amacı Analizi

Yaşam yolculuğunuzu daha konforlu, huzurlu, heyecanlı ve tatmin edici hale getirmek için ihtiyacınız olan ruhsal motivasyonların ve çalışmaların size aktarıldığı danışmanlık türüdür. Sizin haritanıza özel olarak hazırlanmış motivasyon çalışmalarını, hayat amacı analizini ve karşılaşmanızın muhtemel olduğu sorunların çözümlerini içerir. Görüşmenin süresi 30 dakika görüşme bedeli ise 719 kredidir.
719 719 Kredi
Süre 30 Dk.

İlişki Analizi

İlişkilerinizde yaşadığınız problemlerin çözümü için sizin ve partnerinizin haritası incelenerek oluşturulacak raporda problemlerinizin çözümü için ihtiyacınız olan astrolojik ve ruhsal bilgi sizinle paylaşılacaktır. Görüşmenin süresi 30 dakika bedeli ise 329 kredidir.
329 329 Kredi
Süre 30 Dk.

Sembol Çalışmaları

Sosyal medya hesaplarınıza, kişisel hesaplarınıza hatta dövmeniz için bile size özel bir sembol belirlemek üzere yapılacak çalışma ve bu sembolün ne ifade ettiğini öğrenebilirsiniz. Görüşmenin süresi 30 dakika bedeli ise 399 kredidir.
399 399 Kredi
Süre 30 Dk.

Tarot Danışmanlığı - Genel Açılım

Sirius tarot kartları aracılıgıyla size ışık tutuyor. Görüşmenin süresi 30 dakika, bedeli ise 259 kredidir.
259 259 Kredi
Süre 30 Dk.

Yorumlar

Artık dövme yaptırırken bile kararsız kaldığımda danışırım :):):)
18 Eylül 2022
Arkadaşımın önerisiyle geldim, keşke daha önce keşfetseymişim.
14 Eylül 2022
Sirius alanında iyi, kendisinden tek soru danışmanlığı aldım ve çözümleri ışık oldu.
10 Eylül 2022
Eski sevgilime geri dönme konusunda kararsızdım, Siriusun ilişki analizi bana ışık tuttu.
8 Eylül 2022
İlişki analizi aldım, çoooook memnun kaldım kendisinden mutlaka denemelisiniz. Nokta atışları yaptı, kendimi daha iyi hissediyorum.
2 Eylül 2022
11 Ağustos 2022
29 Temmuz 2022