Ana Sayfa / Kategoriler/Doğum Haritası Analizi/ Elif Köksal
Elif Köksal

Elif Köksal

Pembe hayaller satmıyorum.Hoşlanacağınız cümleleri ancak görürsem söyleyebilirim. Gerçeklerle yüzleşmek rahatsız ediyorsa lütfen bana yazm

Elif Köksal

Merhaba sevgili danışanım sayfama hoş geldin, ben Elif Köksal uzun süredir  içimde var olan bu sezgiselliğin sebebini öğrenmek için Tarotla çıktığım bu yola Astrolog olarak devam ediyorum. Uzun yıllar  eğitmenlik yaptım. Her zaman topluma, kişi ve kişilere hizmet ettim. Bildiklerimi ,öğrendiklerimi aktarmak hep keyif verdi. Mesleki hayatımda  İngilizceyi Türkçeye aktarırken, şimdi ise  Gezegen ve Yıldızları aktarıyorum. Astroloji bir dildir. Biz Astrologlar ise bu dilin tercümanlarıyız, nasıl bir tercüman gördüğünü, duyduğunu direkt aktarmakla görevli biz Astrologlarda Doğum haritalarınızın size vaat ettiklerini aktarmakla yükümlüyüz. Doğum haritalarımız tıpkı parmak izlerimiz gibidir. Bir  ikiz haritasında bile bunu görmek mümkündür. Astroloji bizim hayata 1-0 önde başlamamızı sağlar.  Kariyer, eş ,çocuk ve para gibi bir çok sorunun cevabını bize vermektedir. Unutmayınız siz bir mucizesiniz. Bana verdiğiniz her kredinin sizlere katlanarak dönmesini diliyorum, sevgiyle kalın.Dipnot: Değerli danışanlarım Bir danışmanlıkta (tarot için) sadece bir soru cevaplanılıyor. Lütfen bir danışmanlık alıp birden fazla soru sormayın. Her soru için ayrı danışmanlık almanız gerek. Astrolojik Haritalarda ise genel olarak  iş,aşk,para hepsi bakılıyor.  Hoşlanacağınız cümleleri ancak görürsem söyleyebilirim söyleyebilirim. Gerçeklerle yüzleşmek rahatsız ediyorsa lütfen bana yazmayın. Sırf cevap hoşunuza gitmedi diye düşük puan vermekle sadece kendi karmanızı yaratırsınız. Bizler işimizin ehli insanlarız içiniz rahat olsun :)Hepinizi seviyorum. Mucizeler sizi bulsun :)

Randevu Al

Doğum Haritası

Doğum haritanızın yorumunu merak ediyorsanız hemen randevu alın. Görüşme süresi 30 dakika hizmet bedeli 170 kredidir.
170 170 Kredi
Süre 30 Dk.

Yıllık ve aylık ön görülü danışmanlık

Planlarınızı yapmadan önce danışmanlık almak için hemen randevu alın. Görüşme süresi 30 dakika hizmet bedeli 260 kredidir.
260 260 Kredi
Süre 30 Dk.

İlişki ve kariyer analizi

İlişkinize ve kariyerinize dair merak ettiğiniz detayları öğrenmek için hemen randevu alıın. Görüşme süresi 30 dakika hizmet bedeli 170 kredidir.
170 170 Kredi
Süre 30 Dk.

Doğum saati belirleme

Doğum saatinizi öğrenmek için hemen randevu alın. Görüşme süresi 15 dakika hizmet bedeli 143 kredidir.
143 143 Kredi
Süre 15 Dk.

Horary tek soru danışmanlığı

Merak ettiğiniz sorularınız cevaplarını almak için hemen randevu alın. Görüşme süresi 15 dakika hizmet bedeli 71 kredidir.
71 71 Kredi
Süre 15 Dk.